rinnai gas heater

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

על הצרכנים להפסיק להשתמש במוצרים שנזכרו כפי שנקבע. רציתי שזה ייראה מקצועי, אבל בפעם האחרונה שהייתי שם הבנתי שלא ניתן להחליף את החלקים שנזכרו.

מחמם מים רינאי נועד לפזר את החום שהוא מייצר, מה שאומר שהחום מועבר אליך בחדר שבו אתה תופס. פתחי האוורור והתעלות ביחידה ממזערים את אובדן החום והופכים אותו לאחד מחממי החימום החסכוניים ביותר בשוק.

יתרון נוסף של חופש האוורור

הוא שאין אובדן חום עקב החימום. הגדרות החימום נשלטות באמצעות תרמוסטט הניתן לתכנות עם תצוגה דיגיטלית, מה שהופך את מחמם מים רינאי לקל מאוד לתפעול. לתנור הגז יש תרמוסטט מובנה המפעיל אוטומטית את מערכת החימום כאשר הטמפרטורה של הבית יורדת מתחת לרמה מסוימת.

תנור הגז שלך מקבל אות לכך שגז טבעי עלול לזרום לתוך המבער ותהליך חימום הבית שלך יכול להתחיל

שילוב של טכנולוגיית אפנון, כולל שסתומי גז מאופננים ומפוחים במהירות משתנה, מאפשר לך להשתמש בדיוק בכמות הגז הדרושה ליצירת החום שהחדר שלך צריך.

מחמם מים רינאי הוא דגם קומפקטי וחוסך מקום עם מערכת זולה המשתמשת בגז פרופאן לחימום. בדומה לתנור חימום ישיר של RINNAI, דגם חדש זה מחליף את מערכת החימום הישיר האיטלקי הישן. יש לו פורקן ישיר מבחוץ עם צינור קטן וקל להתקנה.

מחמם מים רינאי משתמש בגז טבעי

אם אתה מתקשה לחמם את הבית בזמן הפסקת חשמל, אתה יכול להרגיש בנוח בסלון מבלי לצרוך חשמל. דגם קומפקטי וחוסך מקום עם תנור חימום בעלות נמוכה המשתמש בגז פרופאן לחימום אינו צריך חשמל להפעלה והוא מהווה אלטרנטיבה מצוינת להפסקת אספקת החשמל. תנורי גז עובדים עם רוב מערכות החימום מכיוון שהם מיועדים להפעלה.

תנורי חימום RINNAI הם פתרון זול וחסכוני בחשמל לחימום חדרים בכל גודל. חום יעיל נוצר על ידי חום ויעילות קבועה, וטכנולוגיית Rinnai מייעלת את צריכת הגז. תנורי נפט משתמשים בדלק ומוצרי נפט אחרים להפעלת תנורים ודודים.

בהתאם לגודל החדר

חימום הבית שלך יכול להיות עניין יקר, אז קח את הזמן כדי לבחור את התנור המתאים ביותר לצרכיך. כדי להבטיח את נוחותך המלאה, פזגז מציעה מגוון של מחממי גז ואביזרים. כאן תמצאו דגמי חימום המופעלים על ידי גז עם פונקציות שלט רחוק, מהירות מאוורר וטמפרטורה, תרמוסטט, טיימר הניתן לתכנות, הצתה אלקטרונית, מסננים, פונקציות ניקוי והתראה ובקרת הורים.

עלות התקנת הסקה מרכזית תלויה בגודל הבית שלך, מותג הכיריים שתבחר ובאינסטלטור המקומי שלך. אם תבחר תנור גז, נראה לך כמה מהמוצרים הטובים ביותר בשוק. המחיר המינימלי לתנורי גז הוא 80 $, וניתן למקם את רוב המוצרים בפחות מ -80 $.

בעת הרחבת מחמם מים רינאי

אסור לשכוח שמחממי גז ללא אוויר יכולים לגרום להרעלת פחמן חד חמצני אם החדר עצמו אינו מאוורר כראוי. מחמם מים רינאי הוא תנור חימום לחלל גז פרופאן ללא אוורור המיועד כפתרון חימום משלים לחימום וחימום חדרים כגון חדרים הסמוכים למרתף של בית משותף או חממה. RINSNAI EX38CP הוא תנור קיר מאופנן המספק אוויר חם חסכוני באנרגיה לאזורים קשים לחימום כגון חדרי בונוס, מרתפים, חדרי משפט ובתי סחוס.

מחמם מים רינאי פועל במהירות של 29W / 120V, עם מינימום BTU של 8000 BTU ומקסימום של 22,000 BTU, מה שאומר שיש לו מספיק חשמל לחימום שטח של 1,000 רגל מרובע.

אתה אולי מכיר את רינאי בזכות מחמם המים ללא מיכל

אך הוא גם מחמם גז יעיל ונטול אוורור עם סליל מאוורר. עם החום הקבוע ש- Rinnais מספקים פתחי אוורור ישירים בתנור הקיר, תוכלו ליהנות מחמימות נעימה גם בחורף. החימום כולל גם טכנולוגיית RINNAI, המנטרת את הטמפרטורה כשהדלת פתוחה ומכניסה אוויר קר דרך הדלת כדי לווסת את הנוחות שלך.

מחמם מים רינאי משתמשים בגז טבעי יחד עם מפוח במהירות משתנה

כדי להפיץ אוויר חם. טכנולוגיית האפנון הייחודית של רינאי, המיועדת לפיקוח על טמפרטורת החדר, מגיבה לתנודות טמפרטורה קטנות כדי לייעל את צריכת הגז. חימום קונווקטור Rinnai מציע עיצוב אלגנטי, טכנולוגיית פליטה נמוכה ויכולת לחמם אזורי מגורים פתוחים גדולים על ידי חימום אוויר חם בחדר.

Rinnai Corporation

היא חברה יפנית רב לאומית הממוקמת בנגויה ביפן. היא מייצרת מכשירי גז לרבות תנורי חימום ומכשיר מיידי לחיסכון באנרגיה, מכשירי מטבח, מייבשי גז ומכשירים מסחריים כגון תנורי אורז, גרילים, מטגנים עמוקים, סלמנדרות וכו '. רינאי החל לייצר ולמכור מכשירי גז כגון תנורי גז, תנורי גז. ומחממי מים גז. כיום, לחברה 15 חברות בנות מקומיות והיא חברת ייצור ביפן.