כמה עולה פורץ מנעולים בישראל?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter

מנעולנים חייבים להבין טכנולוגיות חדשות ומערכות אבטחה ומנעולים המתפתחים כל הזמן. מנעולנים מתקנים מנעולים פגומים, מייצרים מפתחות ומתקינים מערכות אבטחה, כגון אזעקות. כמו כן, השירות הניתן על ידי המנעולן מאפשר כניסה לרכב נעול, בית או כל מנעול אחר, החלפת מנעול כאשר המנעול נכשל, או שליפת המפתח כאשר המפתח אבד או הוצא מהמנעול. מנעולנים מתקינים, מתקנים ומתקנים את המנעולים של כל דבר, החל ממכוניות ועד בנייני משרדים, וכן מספקים שירותים לאנשים נעולים או שרוצים להתייעץ עם מישהו לגבי מערכות האבטחה שלהם.

מנעולן

הוא אדם העושה שימוש במנעולים לדלתות, חלונות, כספות, מכוניות וכדומה. מנעולנים עברו הכשרה לתיקון או החלפה של מנעולים שונים כדי שבעלי בתים יוכלו להיכנס בקלות לרכושם. לעיתים גנבים יפרצו למנגנון הנעילה ופשוט ישמידו אותו, גם במקרה של אי בריחה, ולכן נדרשים לשירותיו של מנעולן.

בנוסף למעבר לבית חדש

כדאי גם להתקשר למנעולן אם איבדתם את מפתחות הבית, לא הצלחתם להיכנס לרכב או לבית או מעוניינים לשפר את אבטחת הבית. מנעולנים עובדים בדרך כלל בשעות העבודה הרגילות, אך רוב האנשים שמים לב שיש להם בעיות בבית או ברכב כשהם יוצאים לעבודה. להיות רחוק מהבית זה לא נעים, אז שימו לב תמיד למספר הטלפון של מנעולן בתל אביב, שיכול להעניק סיוע מסביב לשעון. אם המפתח נשבר במנעול, התקשר למנעולן שיסיר אותו.

תצטרך מנעולן שיוציא את המפתח

כדי למנוע פגיעה במנעול וגם כדי להחליף אותו. המנעולן אומר שהמנעולים שלך הם באיכות טובה, כך שלא ניתן לפתוח אותם או לאפס אותם. מכאן עולה כי "המנעולן" לא ידע איך לפתוח מנעול ביתי רגיל או לקודד אותו מחדש.

מנעולנים עושים זאת אלפי פעמים בשנה

ולא אמורה להיות להם בעיה עם אף אחד מהם, אלא אם כן תנקוט פעולה קונקרטית כדי למנוע גניבה, המנעולים שלך עלולים להישבר. מנעולן מקצועי לא ישבור את המנעול מבלי לנסות תחילה אפשרויות אחרות. המנעולן משתמש במגוון כלים ומקבל מאות מפתחות וכספות.

זו הסיבה שחשוב מאוד למנעולן שיהיה ארגון טוב. תפקידיו של מנעולן חורגים מעצם פתיחת או החלפת מנעולים, ומקצוע זה עשוי להימשך שנים. וכמובן, מנעולן אינו עוסק רק בשכפול מפתחות או תיקון מנעולים.

 
כדי לבדוק עוד מידע אודות כמה עולה פורץ מנעולים בישראל? יש להעיף מבט ב- orlock.co.il

אם יצוינו מחירים נמוכים ונמוכים עבור שירותי מנעולן

תשלמו מאות סכומים שחברה לגיטימית תגבה. חברות הונאת מנעולנים מציינות עלויות נסיעה נמוכות ואטרקטיביות כדי לשכנע אותך להזמין אצלן. בסוף השבוע הזה אני הולך להתקשר שוב למנעולן [...] למנעולן ולבקש הצעת מחיר כדי לראות אם הם גובים מחיר נמוך בטלפון ואז להעלות אותו כשהם מגיעים.

ואז הם שמים מנעול על הדלת ב-35 דולר וגבים על זה 300 דולר. זו רק עוד דרך להגדיל את הרווחים שלהם ולגרום לך לשלם יותר מדי עבור שירות החסימה.

הונאת מנעולנים

היא תרמית רב-גונית שמכוונת לאנשים שהם קוראים להם מנעולנים מתוך ייאוש, בדרך כלל בגלל שהם לא מצליחים להיכנס לרכב או לחצרים. ההונאה היא ששירותי חיפוש של חברות מציפים רישומי חברות מזויפים רבים. התיאורים יהיו דומים לאלו של יוצרי טירות לגיטימיים, בליווי אותן פרסומות מטעות, ובדרך כלל במחיר נמוך בצורה יוצאת דופן.

הצע למנעולן לבדוק את האנשים עבורם הוא עובד. בכבוד, אם המנעולן עוזר לאדם לפתוח את רכבו או להיכנס לביתו, ומתברר שהמבקש עזרה אינו הבעלים, אזי המנעולן יחויב.

שימת לב לסביבתו

לאנשים סביבו ולסוג העבודה המצופה ממנו יכולה לסייע למנעולן להעריך את מצבו. קודם כל, המנעולן ידאג שתוכלו להיכנס לבית ולאחר מכן יצא לתיקון או החלפת מנעול/צילינדר בהתאם למצב. מנעולן מבצע התקנה, ייעוץ, תיקון ותחזוקה של דלתות ומערכות נעילה, ויש הרבה סיבות שבגללן כדאי לפנות אליהם, לא רק כשצריכים שירות מנעולים.

אם גם לכם יש מנעול ישן

התקשרו למנעולן בתל אביב ובקשו עדכון למערכת הנעילה של הבית שלכם. בדרך כלל זה כולל דמי שירות או תעריף שעתי עבור החלפת המנעול בנוסף למנעול החדש ועלויות הנסיעה הנלוות.