שמיכת פוך פלומה זוגית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

כיסוי השמיכה מכיל נוצות שיכולות לדלוף החוצה ולהגן על עורכם מפני התעללות בנוצות. כמו שמיכת פוך, שים אותו ומנער אותו היטב לפני שתשים את שניהם במקום.

ראוי גם לציין כי פוך, בשילוב עם כיסוי פוך, קל יותר לתחזוקה ולתחזוקה. שמיכות פוך מגינות מפני כיסויי שמיכת פוך ומונעות דליפת נוצות. כסה את השמיכה החלופית שלך בשמיכה אם יש לך כבר כיסוי פוך מסורתי.

כיסוי פוך מגן על חיי השמיכה שלך ומאפשר לך יותר זמן לכבס

המשמעות היא שהשמיכה שלך היא בחירה טובה של שמיכת פוך במשך שנים. בהתאם לסוג ושיעור ה- TOG של השמיכה שלך מבחינת מילוי האביב, היא יכולה לסייע לגוף שלך לווסת לטמפרטורה נוחה ולהבטיח שתקבל את כמות השינה המומלצת שאתה צריך.

יתרון גדול של שמיכת פוך מלאת נוצה

היא שהיא מחממת אותך גם כשאת מרגישה חם. לנגיעה של מותרות, נסו שמיכת פוך אווז רכה ומנחמת במיוחד. התהפוכות קלות ויעילות בוויסות הטמפרטורה והסיבים הרכים שלהן קשה לנצח. תסתכל על כל הטווח שלנו כדי להשקיע בשנת לילה נוחה, בין אם אתה בוחר פוך אווז או פוך, ובמבחר המצעים הסינטטיים שלנו ממידות בודדות למידות קינג.

בחירת השמיכה המתאימה לך

היא חלק חשוב בכדי לוודא שאתה מרגיש בנוח במיטה ככל האפשר, אז אל תשכח לנסות את מגוון השמיכות שלנו לאנשים ישנונים. זה יכול להיות מפתה לבחור באפשרות הזולה ביותר, אבל אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר על שמיכת פוך איכותית, יהיה לך לילה נעים ומרגיע יותר ותרגיש מחודש במהלך היום. ניתן להשתמש בשמיכות נפרדות או שניתן להשתמש בהן כשמיכות פוך בכל עת.

החיסרון של שמיכת פוך נוצות

הוא שנוצות יכולות לברוח מערמת הכרית, וככל שיש לך יותר נוצות השמיכה הופכת רופפת יותר ותומכת פחות. אם המלית משתנה יש סיכוי גבוה יותר לזרוק נוצות כשהם עוברים לשמיכה, ומונעים את סוג שכבת הנוצות הרציפה שמחממת אותך בלילה. לנער את השמיכה שלך כדי לפרוץ את הנוצות.

החמימות היחסית של מוצר פוך מושפעת גם ממלאות ומשקל

למעיינות אין אותן תכונות בידוד כמו שמיכות פוך והם כבדים יותר. המילוי והתערובת הם הגורמים החשובים ביותר בבחירת שמיכת פוך, וכמות תכולת הפוך קובעת את החום היחסי של המוצרים.

מכיוון שכל הגורמים האחרים זהים

95% שמיכות אווז חמות יותר מ -95% שמיכות ברווז. יכולת הנשימה של Downs פירושה שהיא יכולה לווסת ולהגיע לטמפרטורה נעימה לך ולמצעים שלך, ותשאיר אותך חם בחורף וקריר בקיץ. קפיצים קלים מהווים מרכיב חשוב בשמיכת קפיצים ואחראים ליצירת בידוד וחום.

אוויר זה עוזר לשמור על שמיכות הטריות שלך טריות, רכות ומבודדות. שמיכות אינן חייבות להיות למטה במאה אחוז, אך ניתן למלא אותן במרכיבים אחרים כגון נוצות. המשמעות היא שאין שמיכת 100% נוצת אווז, כיוון שישנן רמות איכות שונות.

בעת בחירת מוצר פוך, חשוב לציין כי קיים הבדל משמעותי בחמימות בין פוך אווז לברווז. ככל שהנוצה בשמיכה גדולה יותר, כך גדלה ההסתברות שהקליל יתנקב. תפירה היא המפתח להחזקת השמיכה יחד.

החזרת כיסוי השמיכה לשמיכה יכולה לפעמים להיות מתסכלת. נוצות אווז יכולות להחזיק מעמד לכל החיים, לכן אתה רוצה לוודא שהבד המשמש ככיסוי למיטה הפוך שלך מחזיק מעמד. הכניסי את הידיים מתחת לשמיכה ולתפוס את השמיכה לאחור מהשמיכה.

שמיכות פוך

הידועות גם בשם שמיכות פוך, הן מצעים מהשורה הראשונה לבדים מלאים בנוצות פוך. פוך איידרס רך יקר יותר, ונוצות פוך יכולות להימלט כאשר מעבדים אותן לשמיכה, כך שמחיר השירותים המיוצרים מגיע לאלפים. אם מדובר בשמיכת פוך המציעה אלטרנטיבה לשמיכה, כיסוי פוך או אוסף נוח, קבלו זאת.

אם אתה לא אוהב את הרעיון של שמיכת נוצות אבל עדיין רוצה משהו נושם

לג'ון לואיס יש את שמיכת משי התות הטבעית המושלמת שמבטיחה בדיוק את זה: נושמת. ארוז בשילוב Scoom, שמיכה של $ 9 TOG באביב / סתיו עולה $ 45 TOG לקיץ. שמיכת הצמר המפוארת הניו זילנדית הזו, המלאה ב 100% צמר מיטשל מניו זילנד, הסופגת שינה, נקראת סופר־סיב הבלתי מורגש.

לשמיכת קיץ חפשו שמיכת פוך קלה עם יחסי גומלין של 1 / 4. ". לשמיכת חורף אתה רוצה טוג גבוה (1,05-1,5). ניתן לשלב 9 יח ' שמיכת אביב / סתיו ו -45 טוג לקיץ בכדי להפוך שמיכת 135 מגה גדולה לעומק מספיק לחורף.

היתרון העיקרי של בניית תעלה זו

הוא שתוכלו לשנות את חמימות השמיכה על ידי הזזת תעלת המילוי . שמיכות פוך בעלות יכולת מילוי גבוהה יותר אינן חמות, אך עדיין חזקות כמו נוצה. זה לא תמיד הנוח ביותר, אך בבדיקה מעמיקה יותר מדובר באחת השמיכות התפורות הטובות ביותר שראינו.

למידע מורחב על שמיכת פוך פלומה נא לבדוק ב- kingofpuh.co.il