קונה רכבים לפירוק במזומן

קונה רכבים לפירוק במזומן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מישהו מחפש חלק ספציפי לרכב שלך אבל לא יכול להרשות לעצמו לקנות אחד חדש. ישנם רוכשי מכוניות זבל רבים שינסו להונות אותך ולשלם לך פחות כסף עבור רכב הזבל שלך, קבל הצעת מחיר חינם והתקשר למספר מוסכים לפני ביצוע מכירה. מגרשי חילוץ רכבים נוטים להיות מנהלי משא ומתן קשים, כך שהניסיון להפיק את המרב מהרכב הלא רצוי שלך יכול להיות מלחיץ. למרבה הצער, אם אין לך זמן לפרק את המכונית שלך, מכירתו למגרש גרוטאות היא כנראה האפשרות הטובה ביותר, במיוחד אם אתה רוצה להיפטר מהמכונית שלך במהירות.

מדוע מומלץ למכור רכבים לפירוק?

קודם כל, כשאתה מוכר רכב, ואתה עומד בפני שתי דילמות: האם למכור את הרכב בשוק הפרטי או למכור את הרכב לפירוק.

למכירת הרכב לשוק הפרטי ולא למכור את הרכב לפירוק כתשלום גבוה יותר (ברוב המקרים) יש את כל היתרונות והחסרונות, החיסרון במכירת הרכב לשוק הפרטי הוא שלוקח יותר זמן למכור את הרכב, לפעמים אנשים בשוק הפרטי לא קונים מכוניות, הם לא מוכרים אותן.

היתרון במכירת רכב לפירוק הוא כמו שאמרנו, אתה יכול למכור את רכבך ליום ללא כל טרחה, חברות רבות רוכשות רכב בכל מקרה, בין אם מדובר ברכב משומש ובין אם מדובר ב-total loss.

בדרך כלל משלמים בכל דרך נוחה כמו מזומן, ביטקוין, העברה בנקאית וכו'. כשאתם מוכרים רכב לפירוק אתם עושים הרבה למען הסביבה כי רוב החברות ממחזרות את החלקים האיכותיים של הרכב שפוגעים פחות בסביבה.

אני רוצה למכור את הרכב לפירוק. כיצד עובד כל התהליך למכירת הרכב?

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבטל את רישום הרכב שלכם במשרד ההיתרים,

*שימו לב שכדי שתוכלו למכור את הרכב שלכם לפירוק, עליכם לבטל את רישום הרכב שלכם לא משנה מי אתם מוכרים אותו כדי שלא ישלחו אליכם דמי בחינה שנתית.

כדי לבטל את רישום הרכב שלך, עליך למלא את טופס הבקשה לביטול רישום רכב ולהעביר את הטופס למשרד הרישוי כדי שתוכל לבטל את תהליך רישום הרכב במהירות ובקלות.

הדבר השני שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לקונה רכבים לפירוק במזומן לפירוקו ולקבוע איתו פגישה שהוא יאסוף את הרכב עם נגרר וייתן לכם את התשלום במזומן במקום.

אתה מוכר את הרכב ואתה מקבל מסמך אישור מכירת רכב ואז זה חותך את מספר הרכב אז תהליך מכירת הרכב פירוק כל מה שאתה צריך לעשות זה לבטל את רישום הרכב ולחתום על הסכם מכירת רכב בגלל זה הוא מוכר פשוט ולמנוע מיותר צרה.

מהו רכב טוטאל לוס

טוטאל לוס מתייחס לאובדן כולל של רכב ללא תיקון, ורכבים עם יותר מ-60% נזק כולל יהיו ללא תיקון. מטרת הגדרה זו היא למנוע מצב שבו רכבי תחזוקה רבים כל כך נוסעים בכבישי הארץ ומסכנים את הנהגים והציבור.

האחראי להחלטה האם הרכב במצב טוטאל לוס הוא שמאי הרכב, ורק הוא יכול לקבוע האם הרכב במצב טוטאל לוס. קשה למכור את הרכב בשוק הפרטי כיוון שלא ניתן לנהוג ברכב בפומבי ולכן ניתן למכור את הרכב לפירוק או ברזל. ערכו של הברזל נמוך מאוד בימינו, אז אתה מקבל פחות כסף מאשר אם היית מכור אותו לפירוק, לכן אנו ממליצים לך למכור את הרכב לפירוק.

המחיר תלוי באיזה חלק ניזוק, כיוון שחלק מהחלקים יקרים מאוד וחלק פחות יקרים לכן אנו ממליצים לכם להתקשר אלינו וניתן לכם הצעת מחיר ותדעו אם כדאי למכור את הרכב שלכם עם או בלי פירוק .

רכב אחרי תאונה

אם יש לכם רכב שעבר תאונה, עומדת בפניכם הבחירה למכור את הרכב או לתקן אותו. תיקון רכב לא תמיד משתלם כי חלקים מסוימים יקרים מאוד לתיקון ולא כדאי לתקן, ובחלק מהמקרים הרכב ישן ולא שווה להתאמץ ולתקן אותו כי הוא לא שווה כלום. אם זה לא שווה את התיקון לרכב שלך, אתה תמיד יכול למכור אותו בשוק הפרטי או למכור אותו לפירוק.

מכירת רכב בתאונה עלולה להיות קשה במיוחד בשוק הפרטי ולכן אנו ממליצים למכור את רכבך לפירוק. היתרון במכירת רכב לפירוק הוא בכך שהוא חוסך הרבה צרות, כי הרכב נמכר תוך יום ומתקבל המזומן.

רכב ישן

מה זה מכונית ישנה? במדינת ישראל מכונית משומשת מוגדרת במדינת ישראל כרכב שמלאו לו 19 שנים מיום הייצור. אם יש לך רכב ישן אתה עומד בפני הדילמה של מכירה או עזיבה, כמובן שאם אתה מחליט לעזוב את הרכב אתה צריך להתמודד עם הרבה כאבי ראש כמו שאתה צריך לבדוק כל חצי שנה, ותחזוקת רכב ישן הוא יקר, כי לרכב ישן יש הרבה תקלות, ותיקון תקלות הרכב יעלה יותר מהרכב עצמו.

לכן אנו ממליצים לך למכור את הרכב שלך לפירוק, אתה מוכר את הרכב הישן שלך לפירוק, אתה יכול להימנע מכל הטרחה של התעסקות עם המכונית הישן שלך ולהרוויח כסף על המכונית הישן שלך.

למידע מורחב אודות קונה רכבים לפירוק במזומן עליך לבקר ב-

אם אתה חושב שהמכונית שלך חסרת ערך ורוצה לזרוק אותה לברזל או לתת אותה בחינם, אל תעשה את זה כי גם אם אתה חושב שהמכונית שלך לא שווה אם תפרק אותה כדי לברר מה היא שווה, אז אנחנו ממליצים להתקשר לחברה המטפלת בתיקים מסוג זה ולברר כמה שווה הרכב שלכם.

רכב מושבת

רכב מושבת מוגדר כרכב שלא היה בשימוש במשך תקופה ממושכת. יש הרבה סיבות לגריטה של ​​רכב כמו תאונה קשה שלא כדאי לתקן או תאונת טוטאל לוס שאי אפשר לתקן בכלל הסיבה השניה היא שיש ברכב תקלה שלא כדאי לתקן בגלל ש התקלה שווה יותר מהרכב.

אין שום סיבה בעולם לא למכור את הרכב המושבת שלך כי הוא לא משתמש בו והוא רק תופס מקום חניה, אם אין לך חניה אז אתה פשוט מפסיד כסף על הדו"ח, אז אנחנו מציע לך למכור את הרכב או השוק הפרטי (אם האפשרות הטובה ביותר לקנייה בשוק הפרטי) או למכור רכבים לפירוק.

כאשר מוכרים רכב מושבת לשוק הפרטי קשה למצוא קונה כי הרכב במצב גרוע ובדרך כלל חסר ערך כי לא כדאי לתקן, אז מכירת רכב מושבת לפירוק היא נושא הרבה יותר חשוב. מצב אידיאלי.

כיצד ניתן לדעת אם הרכב שלי מתאים לקטגורית רכבים לפירוק?

רכבים לפירוק שמוצאים דרך לפירוק הם בדרך כלל אלו שהיו מעורבים בתאונה וחסרי תועלת. חלקם מבוגרים מאוד, וחלקם שוכבים זמן רב בחנייה ואינם ניגשים יותר למבחנים. אחרים שהמנועים שלהם אינם פועלים יותר ואינם מתאימים לנהיגה.

כיצד בעצם אפשר למכור רכב לפירוק?

ראשית, בדקו שהוא אכן משמש לפירוק. לאחר מכן, ישנם שני שלבים קלים: שלילת רישיון רכב - בשלב זה יש לפנות למשרד הרישוי באמצעות תעודת זהות (בעל הרכב) ולבקש תלוש פריקת רכב מהכביש. בשלב השני מומלץ לבדוק זכאות להחזר אגרה - עם אפשרות להחזר חלקי של אגרת רישוי הרכב ששולמה.

מה אפשר לעשות עם הרכב הישן שלי?

עבור רכבים ישנים שעדיין ידידותיים לנסיעה, כל החלקים הרלוונטיים נמכרים כחלפים. חלקים שאינם בשימוש מופנים לתהליך מיחזור מתאים, בעיקר מתכות.

כיום, יש ביקוש רב לרכיבי ברזל הניתנים למחזור - שטובים לאיכות הסביבה וחוסכים במשאבים. הדלק או הגז מנוצלים, מאוחסנים או מוחזרים מהרכב. כמובן שכל תהליך פינוי הדלק חייב להיות מקצועי ובטוח, וניתן לבצעו רק בחצרות רכבים לפירוק ייעודיות כדי למנוע נזקים סביבתיים או מפגעי בטיחות.

רכב, המוגדר כ"טוטאל לוס", יורדת בדרך כלל באופן רשמי מהכביש ולאחר מכן מועבר לתחנת ריסוק באמצעות מנוף ייעודי ומכונה גדולה המיועדת לגריטה. לאחר פירוק חלקי רכב נכנסים לתעשיית מיחזור הברזל.

אנחנו עסק מנוסה ומהימן עם ניסיון רב שנים ואינספור לקוחות מרוצים. כאשר תביאו את רכבכם לתחום שלנו, תמצאו צוות מקצוענים מסור ואדיב שישמח לעמוד לשירותכם במידה ולא תצליחו להשיגו, ויעניק לכם ייעוץ מקיף ומקיף המבוסס על צרכיכם האישיים והצרכים של תשובה מותאמת אישית היא בדיוק זה, זו לא בעיה.

באמצעות כלי התמחור המקוונים אפשר להעריך את מחיר הרכב

אתרי אינטרנט רבים יכולים לקבוע את הערך של הרכב או החלק שלך, כולל כל דבר, החל מאביזרים אופציונליים ועד רמות גימור ושדרוגים של שוק לאחר. מיקומו של המכונית שנגרטה, הערך השיורי של המכונית לפני התאונה, היקף הנזק או בעיות מכניות וחשמליות, הביקוש הנוכחי בשוק לרכב ולמרכיביו, יצרן, דגם, קילומטראז' וגיל כולם משחקים תפקיד. תפקיד חשוב בקביעת הערך. ממחזרי מכוניות משומשות עשויים לשקול גם חלקי רכב, מותג ודגם הרכב ומצבו הנוכחי.

לדוגמה, מכונית חדשה עלולה להיכנס לתאונה ולהיות מפורקת, מה שאומר שהיא יכולה ללכת מיד לפח. אם אסון טבע, שיטפון או שריפה פוגעים ברכב חדש, יש לגרוט אותו.