עבודה באפריקה

בשל הביקוש הגובר לשירותים שלנו, EPG מבקשת כעת להשתמש בהזדמנויות אלו כדי להרחיב את נוכחותה במדינות התוכנית ובאזורים גיאוגרפיים חדשים.

מדינות אפריקאיות רבות משתתפות בארגון הסחר העולמי הייחודי הזה

ישנן תוכניות התנדבות רבות באפריקה שתוכלו לקחת בהן חלק אם תרצו לנסוע לדרום אפריקה. התנדבות באפריקה יכולה לקחת אתכם לבירה קייפטאון או למחוז הפחות מאוכלס של לימפופו. יעדים פופולריים לתוכניות התנדבות לחיות בר וסביבה הם קניה, נמיביה, דרום אפריקה, מדגסקר, טנזניה, רואנדה ואוגנדה.

WWF הוא מקום מצוין למצוא מידע נוסף על סוגיות סביבתיות באפריקה. המגוון הביולוגי של אפריקה מדהים ונשאר אטרקציה מרכזית למבקרים ביבשת. יחד עם זאת, באפריקה יש שפע של משאבים לא מנוצלים ששאר העולם חושק בהם.

על מנת לנצל את מלוא היתרונות של מה שיש לאזור להציע

מדינות כמו אנגולה, מצרים, מרוקו, סנגל או גאנה הן אפשרויות מצוינות לעבודה בחו"ל. לחברות רב לאומיות רבות, לרבות חברות ידועות כמו Barclays, Deloitte, DHL, PricewaterhouseCoopers ו-Microsoft, יש בסיסים באפריקה, מה שאומר שאתה יכול להיות זכאי לעשות עסקים באפריקה מבלי להעביר את הארגון שלך.

בשנת 2017

הפורום הכלכלי העולמי פרסם את דו"ח העתיד של משרות ומיומנויות באפריקה, המתאר כיצד מעסיקים באזור רואים בכוח עבודה לא מיומן כמכשול מרכזי לעסקיהם. מאחר שמשרות רבות באזור תלויות במידה רבה בטכנולוגיה דיגיטלית, זוהה שיש פוטנציאל צמיחה משמעותי בתחומים כמו עיצוב דיגיטלי, יצירתיות והנדסה, עם כישורי STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה) מבוקשים. עתיד. ביבשת לא חסר כוח אדם לא מיומן, אך יש ביקוש לעובדים מיומנים, במיוחד לבעלי ניסיון תעשייתי רב ו/או תארים אקדמיים.

מומחים מתווכחים בשני הצדדים אם הטכנולוגיה באפריקה תועיל לעבודות

עד כה, הדיונים על עתיד העבודה התמקדו בעיקר בכלכלות מתקדמות ובעבודות תעשייתיות, והעלו שאלות לגבי הרלוונטיות שלה עבור מדינות בעלות הכנסה נמוכה בכלל ואפריקה בפרט.

הוא טוען שלמרות החששות העולמיים מעקירת עובדים עקב טכנולוגיות חדשות, מדינות אפריקה יכולות ליצור עתיד כולל של עבודה עם הזדמנויות לעובדים בעלי כישורים נמוכים. ביום חמישי, 17 באוקטובר, יוזמת הצמיחה באפריקה של מכון ברוקינגס קיימה דיון עם הבנק העולמי על האופן שבו קובעי מדיניות אפריקאים יכולים להשתמש בטכנולוגיות החדשות הללו כדי ליצור מקומות עבודה ולהצמיח את הכלכלות שלהם.

World Vision מחפשת מועמדים מוסמכים למנהלי פרויקטים לפרויקטים חינוכיים הממומנים על ידי משאבים אנגלו-אמריקאים בזימבבואה

World Vision ושותפיה יתמכו בתוצאות למידה הוגנת של תלמידים באמצעות "שירותי הוראה, למידה וחינוך איכותי בשורוגווי, זימבבואה".

מנהל הפרויקט יעבוד בצמוד לבעלי עניין חיצוניים ופנימיים מרכזיים

כדי לספק מידע מעודכן על פעילויות, לדון ולהסכים על אסטרטגיות תכנון, פתרון בעיות שזוהו, תוכניות ביצועים ומחווני התקדמות. להניע עובדים לעבוד כצוות ולהתמקד בסדרי עדיפויות אסטרטגיים בהשגת תוצאות התוכנית.

מיומנויות טכניות

במיוחד ניסיון בתכנון או עיצוב סקרים, ניהול וביצוע פרויקטים בתכנון וביצוע פרויקטים. בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים עם שותפים בינלאומיים ומקומיים. יש לנו יותר מ-15 שנות ניסיון והם הארגון המקורי והמנוסה ביותר שמושך אנשים להשתתף בפרויקטים של שימור בר קיימא בדרום אפריקה.

תוכניות התנדבות באפריקה בלימפופו מציעות לכם את ההזדמנות לחוות את השממה של אפריקה תוך תרומה משמעותית לשימור חיות הבר

התנדבות באפריקה יכולה גם לקחת אותך למדינה של למעלה מ-100 איים הפזורים על פני מערב האוקיינוס ההודי. כמתנדב באפריקה, אתה יכול לנסוע לאיי קירי או מאהה ולקחת חלק בפרויקטים שעוקבים ומדווחים על השפעות שינויי האקלים על קהילות האיים והסביבה הטבעית שלהן.

ללא קשר למוקד התוכנית

סוגים אלה של תוכניות התנדבות באפריקה תורמות לפיתוח קהילות בגאנה ויש להן השפעה חיובית משמעותית על ההקשר האפריקאי. כמובן, לאור העובדה שיש למעלה מ-23 מיליון אנשים החיים עם HIV באפריקה שמדרום לסהרה, תוכניות התנדבות רבות מתמקדות אך ורק בהעלאת המודעות לאיידס וקידום מניעה. תוכניות התנדבות לבתי יתומים באפריקה מנצחות גם הודות למגיפת ה-HIV, שהותירה כמעט 90% מכלל הילדים בבתי יתומים ללא הוריהם.

חברות סיניות וכמיליון עובדים סינים נהרו לאפריקה בעשור האחרון

לאפריקה כולה יש תוצר של למעלה מ-2 טריליון דולר והיא ביתם של שבע הכלכלות הצומחות ביותר בעולם. עם זאת, עדיין נדרשים שינויים מבניים גדולים אם הם יגיעו אי פעם לשאר העולם.

ביבשת יש את עתודות משאבי הטבע הגדולות בעולם, אך מבחינת מספר התסיסה והמלחמות היא שנייה רק למזרח התיכון. האביב הערבי, שהוביל להפלת כמה ממשלות בצפון אפריקה לפני כמה שנים, השפיע על הנגישות של המדינות המשתתפות בדרכים שונות.

בצד השני של יבשת אפריקה

דרום אפריקה היא מקום מצוין לעבוד בו, אם כי גם שיעור הפשיעה שלה גבוה מאוד, כולל דיווחים קבועים על אונס ורצח. הבעיה היא שבדרך כלל צריך להיות במערב אפריקה כדי למצוא עבודה. סביר להניח שתמצא עבודה בחברה רב לאומית באפריקה. למרות שלכל מדינה יש דרישות משלה, בין אם אתם מתכננים לעבוד לטווח ארוך או זמנית, אתם צריכים לקבל ויזה או אישור עבודה באפריקה.

התנדבות באפריקה תיקח אותך לבסיס שלנו בקוקרוביט ליד אקרה

אם אתם מחפשים שירותים התנדבותיים בעלות נמוכה באפריקה, הפרויקט שלנו מתחיל רק עם PS725. ללא מספיק כספים, לא נוכל להשיג את יעדי הפיתוח בר-קיימא ארוכי הטווח שלנו, וזו הסיבה שאנו גובים עמלות עבור פרויקטי ההתנדבות שלנו באפריקה.

החזון שלנו

הוא שממשלות במדינות בעלות הכנסה נמוכה ובינונית מצוידות במה שנדרש כדי להבטיח שכל ילד הולך לבית הספר וילמד. אנחנו קהילה של כ-40,000 עובדים הפועלים ברחבי העולם כדי לעזור לשנות את חייהם של ילדים פגיעים. World Vision הוא ארגון נוצרי עולמי לסיוע, פיתוח והגנה על האינטרסים של ילדים, משפחות וקהילות, שמטרתו להתגבר על עוני ואי צדק.

אנחנו גם מתמקדים במערכת - התפקידים, האחריות והיחסים של כל המשתתפים השונים - במקום לעבוד בבידוד על הבמה הפוליטית. בעבודתנו, אנו נותנים עדיפות להבנה אמיתית של הרקע, במקום להציע שניתן פשוט להעביר רעיונות ממדינה אחת לאחרת.

בוגרים בינלאומיים עשויים למצוא שהכישורים שלהם הם קריטיים לענף שזקוק למיומנויות. התנדבות להתמחות יכולה לפתוח הזדמנויות עבודה, כמו גם לעזור לפתח את הכישורים שמעסיקים מחפשים.

תפריט נגישות