עבודה באוסטרליה לישראלים

אזרחי אוסטרליה, [69] קנדה, [70] צ'ילה, [71] ישראל, [72] יפן, [73] ניו זילנד, דרום קוריאה וטייוואן [74] בגילאי 18-30 או 35 שנים (18-26 שנים עבור אוסטרלים) יכולים להגיש בקשה לאשרת עבודה באוסטרליה צ'כית בזמן חופשה בצ'כיה לתקופה של שנה או שנתיים. אזרחי ארגנטינה, אוסטרליה, ברזיל, [29] צ'ילה, הונג קונג, ישראל, יפן, הרפובליקה של קוריאה (דרום קוריאה), ניו זילנד, טייוואן ואורוגוואי בגילאי 18-30 יכולים להגיש בקשה לוויזת תייר - עבודה באוסטרליה בגרמניה עבור 1 שָׁנָה. אזרחי אוסטרליה, אוסטריה [124], צ'כיה [125], [125] גרמניה, ניו זילנד ודרום קוריאה בין הגילאים 18 עד 30 יכולים להגיש בקשה לאשרת עבודה באוסטרליה ישראלית לשנה בחופשה במדינת ישראל. אזרחי ארגנטינה, אוסטרליה, קנדה, צ'ילה, יפן, ניו זילנד, פרו, דרום קוריאה וארצות הברית בין הגילאים 18 עד 30 (18 עד 35 לקנדה) יכולים להגיש בקשה לאשרת עבודה באוסטרליה פורטוגזית לשנתיים של חופשה בכתובת הרפובליקה הפורטוגלית.

אשרת תייר לעבודה באוסטרליה מאפשרת שהות של עד 12 חודשים וזמינה לאזרחי אוסטרליה

אוסטריה, דנמרק, צרפת, [4] גרמניה, הונגריה, אירלנד, יפן [5], הולנד, ניו זילנד , נורבגיה, פולין, פורטוגל ושוודיה ברפובליקה הארגנטינאית. אם אתה אוסטרלי בגילאי 18-30, אשרת עבודה באוסטרליה וחופשה ישראלית מאפשרת לך לחיות בישראל 12 חודשים ולעבוד בישראל עד 3 חודשים עבור מעסיק אחד. ביום רביעי חתמו ישראל ואוסטרליה על הסכם לפיו קנברה תעניק 500 אשרות עבודה באוסטרליה בשנה לאזרחים ישראלים העומדים בדרישות מסוימות. אם אתה אוסטרלי, אוסטרי, גרמני, דרום קוריאני או ניו זילנדי בין הגילאים 18 עד 30, תוכל להגיש בקשה לוויזת תייר לעבודה באוסטרליה בישראל.

הקפידו לכלול את פרטי ההתקשרות שלכם במסמך

כדי שהשגרירות תוכל ליצור עמכם קשר לתיאום ראיון בשגרירות כאשר אתם זכאים לאשרת עבודה באוסטרליה או חופשה. אזרחי אוסטרליה וניו זילנד אינם צריכים ויזה כדי לנסוע לישראל כתיירים עם דרכון אוסטרלי או ניו זילנדי. מלבד אזרחי אוסטרליה וניו זילנד, כל האנשים הנוסעים לאוסטרליה צריכים לקבל ויזה לפני ההגעה. אם אתה אדם אוסטרלי או חלק ממשפחה שמתכננת לעבור לישראל, או אם אתה משקיע זר המעוניין להיכנס לשוק הנדל"ן הישראלי, עבודה באוסטרליה עם עורכי דין הנדל"ן הישראלים המנוסים של החברה שלנו תועיל.

 

כדי לעבוד בישראל, תושב חוץ חייב לקבל אישור עבודה באוסטרליה (בדרך כלל ויזת B-1) או להיות בעל מעמד שאינו "תייר". רק אזרחים אוסטרים יכולים לשהות במדינה עד שישה חודשים שכן התוכנית מבוססת על הדדיות, ואוסטריה מאפשרת גם לישראלים לעבוד בה שישה חודשים במסגרת אותה תוכנית. הדרישה העיקרית היא שהמועמד חייב להיות מאחת המדינות שיש להן הסכם חופשת עבודה באוסטרליה עם ישראל ושיש לו מספיק כסף לפרנס את עצמו במשך כל השהות. היוועצו בשגרירות ישראל בקנברה או באתר משרד החוץ הישראלי לקבלת מידע נוסף על הגשת בקשה לויזה זו.

כתושבי אוסטרליה

אנו עובדים אחד על אחד, מרחוק או ליד השולחן כדי להשלים ולהשלים בהצלחה את תהליך רכישת הנכס בישראל. רוב הילדים שהוריהם גרים באוסטרליה כתושבי קבע או כאזרחים יכולים להגיש בקשה לאשרת הגירה להורים. כתושב אוסטרלי ואזרח או אזרחות כפולה, ירשת רכוש ישראלי, חשבון בנק או כל עזבון אחר בישראל. יש לספק את הטופס ולהנפיק ויזת תייר לשלושה חודשים עם ההגעה לישראל.

לקבלת אישור עבודה באוסטרליה על מעסיקים ישראלים לפנות למשרד העבודה באוסטרליה והרווחה ובמידת הצורך גם למרכז ההשקעות

המבקש יקבל אשרה זמנית, אשר בעוד שנתיים (אם תוכח יציבות יחסיו עם בת זוגו) תקבל מעמד של קבע. ישנה גם תוכנית מגוונת לעידוד תלמידים ללמוד באוסטרליה ולעסוק בחינוך מקצועי ותעסוקה באוסטרליה בהתמחויות ספציפיות. שימו לב כי הכניסה הראשונה לישראל חייבת להתבצע תוך 3 חודשים ממועד הוצאת הויזה.

אינך צריך לנסוע מאוסטרליה לישראל

כדי להגיש בקשה ולרשום בעלות. כמו כן, אנו עובדים עם לקוחות על מנת למצוא כל נכס שלא נתבע שעבר בירושה בישראל. לאוסטרליה נופים מרתקים, מערכת חינוך בעלת שם בינלאומי, מערכת רפואית שלמה ומפותחת, וההכנסה החמישית בגודלה לנפש בעולם. אוסטרליה היא מקום אידיאלי להגירה, לימודים, עבודה באוסטרליה ותיירות. משלחות חברי AICC Trade המשתתפות בפרויקטים קבוצתיים בדרך כלל אינן זקוקות לויזה, מכיוון שהדבר נחשב לביקור ללא עבודה באוסטרליה (נא לבדוק את פרטי המשימה הספציפית או ליצור קשר עם משרדנו לאישור).

יש תוכנית הגירה עם מספר אפשרויות ויזה להורים של אזרחים אוסטרלים או תושבי קבע

למעט דיפלומטים אוסטרלים, נוסעים עסקיים ותיירים אוסטרלים אינם זקוקים לויזה. לכל פניה דחופה של אשרה או אזרחות, אנא צור קשר עם מרכז השירות העולמי אוסטרליה בטלפון +61 2 61960196.

אנו מומחים בדיני מקרקעין וקניין ישראלים

המתמחים בטיפול בנדל"ן ישראלי בשם לקוחותינו האוסטרליים. אנו ממליצים לא להתחייב על כל התחייבות לנסיעה עד לקבלת אשרה או אישור נסיעה בתוקף. בשנים האחרונות שירתו חיילים אוסטרלים באו"ם ובמבצעי שמירת שלום ומעקב גבולות רב-לאומיים לאורך הגבול בין ישראל וסוריה ומצרים.

לכן

בעוד שאתה יכול לעמוד בכל הדרישות, אם יגיע המספר השנתי של מקבלי הויזה, תקבל ויזה לשנה הבאה ולא לתקופה קצרה. לפני תחילת הליך הגשת הבקשה, בדוק מידע זה עם שגרירות ישראל במדינת מגוריך. בכל שנה, יותר אוסטרלים וניו זילנדים נוסעים לטורקיה ולאירופה כדי לחלוק כבוד ל-ANZACs, שהם חלק כה חשוב מהמורשת המשותפת של שתי המדינות שלנו. אם אתה מגיש בקשה מאוסטרליה, תצטרך לשלוח מסמכים אלה לשגרירות בקנברה במעטפה רשומה או בדוא"ל.

 

תפריט נגישות