ספרים חדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

הם אולי לא יודעים הרבה על אמנות, אבל בלקומב ואני משוכנעים שהם טובים מאוד בפוליטיקה. בספרו החדש פול קרוגמן מודה בפחד הנרחב ממשבר בדמוקרטיה, ומציין כי מעטים האנשים, ולא רק הפילוסופים הפוליטיים, חשבו על כך באופן בר-קיימא.

רומן פנורמי מהנה על העידן המוזהב ניו יורק החוקר את השינויים בחיי העיר בעקבות מותו הפתאומי של האיש שבנה את סנטרל פארק

מאבק תרבותי אינטליגנטי ומצחיק בין דינמיקה גברית ונשית ופולחן בריאות. הסיפור הזה על חיים שהורידו מחלות נפש הוא שנון ונוגע ללב.

מרתה מסתכלת אחורה למשפחתו ולחבריו של פטריק כשהיא מוותרת על נישואיה עבור פטריק, אך סיפור האהבה האמיתי ברומן זה הוא ביל ופלבאג, אותה היא פוגשת באמצעות אחותה העגמומית של מרתה, אינגריד.

פיי אדלהיים חיה את החיים הטובים בראשותה של נקמה

חברת הקוסמטיקה העולמית שלה, בעוד בעלה לשעבר המתעלל נשאר בכלא בגלל רצח בתה ג'וליין. אך כאשר הוא פורץ מהכלא ויוצא להשתלטות עוינת כנקמה, פיי תוהה אם סוד ישן נשאר קבור. הפרופסור לאנגלית קונור ריי כותב מותחן על מעשי הרצח של נשים צעירות.

הרומן ההיסטורי האפי הזה מבוסס על סיפורו האמיתי המדהים של דורותי קירוואן תומאס

אשת צבעים חופשית שהפכה לאחת מבעלי האדמות העשירים והחזקים ביותר במערב הודו הקולוניאלית. פרספונה ווילדר הייתה ידועה בשליטה בחיי השגרירות ולקחת נשים אחרות תחת כנפיה, כולל העולה החדשה אמנדה אוונס שבעלה עבד בפרויקט פולברייט. זו פרצה של התלהבות משכרת לעצמאות המתפתחת למשולש אהבה עם השלכות טרגיות.

ברפתו של צ'רלס סולס באן ארבור

מישיגן, מדען המחפש תרופה לאלצהיימר מעביר מתג ומועבר לבעלה. מה שמתחיל כניסוי מובהק משנה את חייהם ואת העולם. סיפור מוזר על אורסולה קוצ'ינסקי, סוכנת חשאית של המאה ה -20 שעבודתו המדהימה שינתה את מהלך ההיסטוריה.

ספר אחרון זה של סופר נסיעות מוערך

שיצא לאור בשנת 1997, מתאר את משוררי סקוטים "רומן אהבה לכל החיים עם אשת בלוז סתומה, זועפת ונטולת פחד. אוסף ערכי יומנים המראים רוח יוצאת דופן, רוח נדיבה ובלתי מזויפת דמיון. כמדיטציה על אמהות, מישל אורנג 'וג'ונתן בלקומבס מסתכלים על החיים בטיסה בדרכים רבות.

עיין בספרים החדשים שנבחרו שלנו

המתעדכנים בקביעות עם רבי המכר האחרונים והנמכרים ביותר של סיפורת וספרי עיון מפורסמים. מחברים וכוכבים ספרותיים חדשים. צפו בספרי סיפורת עדכניים, ספרי עיון, ספרי ילדים וספרי YA. גלו את מבחר הספרים החדשים שלנו וגלו את הספרות שכולם מדברים עליה.

בין אם אתם בחגים או סתם נהנה מהחופשות

המהדורות החדשות של הספרים יעניינו בוודאי מגוון רחב של קוראים ביולי. אחד הספרים הידועים ביותר שיצאו החודש הוא מותחן הנמכר ביותר של הסופרת ליסה ג'וול, Th לילה שהיא נעלמה, החוקרת את כוחן של מערכות יחסים רעילות, אובססיות והצד האפל של נפש האדם.

נשמח לא יותר טוב מאשר להיכנס לחנות הספרים המקומית שלנו ולעיין ברשימה מאוחרת של מהדורות חדשות לשנת 2021

אבל יש כמה אלטרנטיבות טובות שלא נגיע אליהן. רבים מהספרים הטובים ביותר שקראתי בשנה שעברה היו כותרים בדיוניים שתפסו את תשומת ליבי בשנת 2020, ועם כל הספרים החדשים המפורטים להלן, 2021 מתפתחת להיות שנה נהדרת לקריאה. לפעמים הכללים מתבררים כיבול פגוש של ספרים חדשים, ו 2021 יכול להוכיח שהם לא יוצא מן הכלל.

כדי להקל על המציאה והקריאה, אמיתית Real Simple כמה ממה שהם רואים בספרים המרתקים, המרתקים ומעוררי המחשבה המוצגים כאן. לפניכם חמישה ספרים שלדעתנו יעזרו לכולם ליהנות מהחיים, להבין את העולם ושווה לקרוא אותם, יחד עם התכונות שאנחנו מחפשים ברשימה שלנו. יש מגוון רחב של ספרים, החל מבדיה חדשה וכלה ברשימות שפורסמו לאחרונה, וכל אחד מאיתנו ידון בהם החודש.