מתי צריך פורץ מנעולים לבית

Wooden Gavel 5221735
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

הקדמה: מערכות אזעקה, מהן ולמה צריך אחת כזו?

המבוא צריך להיות תיאור קצר ותמציתי של נושא הסעיף ומילות המפתח.

הקדמה: מערכות אזעקה הן מכשירים המותקנים בבתים כדי לזהות פריצות אפשריות, שריפות או סכנות אחרות.

אבטחת הבית היא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לחשוב עליהם בעת רכישת בית. מערכות אזעקה הן אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על הבית והמשפחה שלך מפני פורצים ופולשים אחרים.

עלות מערכת אזעקה היא בדרך כלל בין 200-800 דולר. המחיר תלוי בסוג המערכת שתרצו, כמה חיישנים תרצו ואיזה סוג שירות ניטור תרצו לרכוש. לדוגמה, ישנם ספקים רבים המציעים תוכניות ניטור חודשיות במחיר נמוך של $10 לחודש. זה יכול להיות רעיון טוב אם אתה לא רוצה לשלם מראש עבור מערכת אבל רוצה שמישהו אחר יפקח על הבית שלך עבור כל פריצות פוטנציאליות או פרצות אבטחה.

סימני אזהרה לאבטחת הבית: עליך להיזהר מלקיחת חפצי ערך כלשהם איתך

הסיבות הטובות ביותר להתקשר למנעולן לביתך

ישנן סיבות רבות מדוע אדם עשוי להזדקק למנעולן.

כאשר אתה ננעל מחוץ לבית, חשוב לקרוא מיד למנעולן. הם יוכלו לבוא ולפתוח עבורך את הדלת במהירות. אם אתה לא רוצה לחכות למנעולן, יש כמה דרכים שבהן תוכל לנסות לפתוח את הדלת שלך בעצמך.

אם איבדת את המפתחות שלך או שהם נגנבו, אז הכרחי שתשיג מנעול חדש לדלת הכניסה שלך בהקדם האפשרי. כדאי גם להחליף את כל המנעולים האחרים בבית אם זה קרה גם כן.

כמו כן, חשוב להתקשר למנעולן אם אחד המפתחות בבית שלך שוכפל ללא רשות או אם מישהו ניסה לקחת את המנעול

מנעולן יכול לעזור לך במספר דרכים. ייתכן שתזדקק להם כדי להחליף את המנעולים בדלתות שלך, או שאתה פשוט צריך אותם כדי לעזור לך להבין איך להיכנס לבית שלך כאשר אתה שוכח את המפתחות.
למידע מורחב בנושא של מתי צריך פורץ מנעולים לבית יש לבקר באתר manolan1.co.il

במאמר זה, נדון בכמה מהסיבות הנפוצות ביותר לכך שאנשים קוראים למנעולן לביתם.

1) איבדת את המפתחות שלך:

זו אחת הסיבות הנפוצות ביותר להזעקת מנעולן לבית. יכול להיות שתפסת את המפתחות שלך במקום כלשהו בתוך הבית או מחוצה לו, או שהם פשוט תקועים במנעול ולא עובדים יותר. אם זה המצב, אז זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע שיוכל לתת שירות איכותי ולהחזיר אותך פנימה בהקדם האפשרי.

2)

כיצד לבחור את המערכת הטובה ביותר עבור הצרכים שלך

מנעול פורץ בית הוא מכשיר המותקן בחלק הפנימי של הדלת שלך על מנת למנוע פריצת פורצים לביתך. חשוב לדעת איזה סוג מנעול אתם צריכים לצרכים הספציפיים שלכם על מנת לבחור את המערכת הטובה ביותר עבורכם.

ישנם שני סוגים של מנעולים - בריח ונעילת ידית. ברגים בטוחים יותר מכיוון שהם לא ניתנים לפתיחה מבחוץ, אך גם לא ניתן לפתוח אותם מבפנים. מנעולי ידיות מאפשרים גישה משני הצדדים, אך הם אינם מספקים הגנה רבה כמו בריח.

סוג הדלת שברשותך יקבע גם איזה סוג של מנעול אתה צריך. מנעול ידית יעבוד על כל סוג של דלת, אבל זה לא יעבוד אם יש לך דלת זכוכית או דלת חיצונית

מנעולן בתים הוא אדם שמתקין, מתקן ומעניק שירות למנעולים ומערכות אבטחה נוספות בבתים.

ההחלטה להזמין מנעולן לבית היא לא תמיד קלה. ישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת ההחלטה להעסיק אחד. מאמר זה יעזור לכם לקבל החלטה מושכלת לגבי הצרכים שלכם בכל הנוגע למערכת האבטחה הביתית שלכם.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לקבוע איזה סוג של מערכת אתה רוצה עבור הבית שלך. האם אתה רוצה מערכת קווית או אלחוטית? אם אתה הולך עם מערכת קווית אז לא יהיה צורך בסוללות או עמדות טעינה מכיוון שכל החיווט יותקן במהלך תהליך ההתקנה. אם אתה הולך עם אלחוטי אז יהיה ציוד נוסף שצריך להתקין כמו חיישני תנועה, מגעי דלת/חלון,

בחירת חברת ההתקנה המתאימה לצרכים שלך

פריצה לבית היא אירוע טראומטי עבור כל בעל בית. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לאחר אירוע כזה הוא התקנת מנעול פורץ בית. ישנן חברות רבות המציעות שירות זה, אך לא לכולן יש את המומחיות והניסיון המתאים. חיוני שתבחרו את חברת ההתקנה המתאימה לצרכים שלכם.

אנו נבחן כמה מהגורמים שעליך לקחת בחשבון בעת בחירת חברה שתבצע את ההתקנה שלך.

בחירת חברת ההתקנה המתאימה לצרכים שלכם חשובה. ישנן חברות אבטחת בית רבות בארצות הברית, אך לא כולן מציעות שירות איכותי.

חברות אבטחת הבית המובילות בארצות הברית הן:

1) ADT

2) Vivint

3) Frontpoint Security

4) הגן על אמריקה

5) כוח אזעקה

מנעולן ברחובות והסביבה