כמה זמן לפני האירוע צריך לסגור עם צלם אירועים?

Concert 2527495
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

הקדמה: מה ההבדל בין צלם חתונות לצלם וידאו לחתונה?

כל התמונות והסרטונים שאי פעם תזדקקו לחתונה שלכם זמינים באינטרנט. אבל לא כולם טובים מספיק כדי לשמש מזכרת למשפחתך.

דרוש צלם מקצועי כדי לוודא שהתמונות והסרטונים שצולמו ביום המיוחד שלכם יהיו מושלמים. אדם זה צריך להיות מנוסה בחתונות, להיות בעל עין טובה לקומפוזיציה, לדעת להתמודד עם תנאי תאורה שונים ובעל חוש תזמון חזק.

הצלם הנכון יכול גם לעזור לך ללכוד רגעים שאחרת היו הולכים לאיבוד בזמן כי הם היו עסוקים מדי או רחוקים מדי מהמקום שבו התרחשה הפעולה.

מאמר זה עוסק בהבדל בין צלם חתונות לצלם וידאו לחתונה. השניים שונים במובן זה שהאחד מצלם רגעים במצלמה והשני מקליט הכל בוידאו.

צלם חתונות מצלם רגעים במצלמה עם העדשה שלו, ואילו צלם וידאו מקליט הכל בוידאו עם הציוד שלו.

לשניים יש גם תפקידים שונים במהלך האירוע. צלם מצלם תמונות של אנשים ואירועים, ואילו צלם וידאו יקליט קול ותנועה כמו גם תמונות.

צלם צריך להיות נוכח בכל חלקי האירוע, אבל צלם וידאו יכול להיות סלקטיבי לגבי מה שהם מקליטים או מצלמים.

באיזה סוג מצלמות משתמשים צלמים?

כלל אצבע טוב הוא להתחיל לחפש צלם לפחות חודשיים לפני האירוע שלכם.

צלמי אירועים משתמשים במספר סוגים שונים של מצלמות בהתאם לסוג האירוע שהם מצלמים. לדוגמה, צלמי חתונות ישתמשו בדרך כלל במכשירי DSLR, בעוד שצלמי אירועים עסקיים עשויים להשתמש במצלמת הצבע וצילום.

התשובה לשאלה זו משתנה בהתאם לסוג הצילום שאתה מחפש. צלמי אירועים משתמשים במגוון מצלמות כולל מצלמות DSLR, מצלמות ללא מראה ומצלמות סרטים.

איך לבחור את הגודל הנכון עבור הצלמים שלך?

הזמן של צלם אירועים לצלם משתנה. זה תלוי בגודל האירוע. באופן כללי, אם אתם מארחים אירוע שמונה פחות מ-100 איש, יהיה זה רעיון טוב לשכור 1-2 צלמים. אם אתם מארחים אירוע עם יותר מ-100 איש, יהיה רעיון טוב לשכור 3-4 צלמים.

ישנם גורמים רבים שישפיעו על משך הזמן שהצלם שלך יצלם באירוע שלך:

* גודל האירוע שלך * מספר האורחים שנכחו באירוע שלך * סוג הצילום שאתה רוצה לעשות (כלומר, תמונות גלויות או צילומי פוזה)

המספר הנכון של צלמים לאירוע היא שאלה שקשה לענות עליה. התשובה תלויה בגודל האירוע, בסוג הצילום ובמה שאתם מחפשים בתמונות שלכם.

ישנן שלוש דרכים שבהן ניתן להגדיל צלמים: לפי שעות העבודה, לפי התעריף או לפי העלות שלהם. ניתן לחשב את שכר השעה של צלם על ידי הכפלת התעריף של הצלם לשעה כפול מספר שעות העבודה.
כדי לראות עוד פרטים מורחבים על כמה זמן לפני האירוע צריך לסגור עם צלם אירועים? ואיך לבחור צלם לאירועים קטנים כדאי לבדוק כאן: hatuna-levana.co.il

בחלק זה נתמקד בכמה צלמים אתם צריכים לחתונה שלכם? נדבר על כמה אירועים צלם צריך לסקר ביום אחד, כמה חתונות צלם צריך לסקר בשנה אחת ומהם כמה גורמים שמשפיעים על ההחלטה הזו?

מהו הזמן הטוב ביותר ביום לצלם את החתונה שלך?

צלם האירועים אחראי לצילום האירוע הכולל גם את הפרטים וגם את הרגשות. זו הסיבה שחשוב להזמין צלם אירועים מראש כדי שיהיה לו זמן לתכנן מראש. הזמן הטוב ביותר ביום לצלם את החתונה שלך יהיה כאשר יש הרבה אור טבעי זמין ואין יותר מדי אנשים בסביבה.

על מנת לוודא שתקבלו צילום טוב, תמיד עדיף להזמין צלם אירועים לפני יום החתונה שלכם כדי שיהיה לו מספיק זמן לתכנן מראש. חשוב גם שתזמינו צלם שיוכל לתפוס את כל הפרטים וגם את הרגשות ביום המיוחד שלכם. הזמן הטוב ביותר ביום לצילום חתונה יהיה כאשר יש הרבה אור טבעי זמין ולא יותר מדי אנשים בסביבה כדי שהם יוכלו להגיע

כמה עולה לשכור צלם מקצועי לאירוע שלי?

חשוב לתכנן את צילום האירוע מראש. הצלם צריך לדעת את התאריך, השעה והמקום של האירוע. זה יעזור להם להתכונן לצילומים מראש.

אם אתה שוכר צלם מקצועי, אז הם עשויים לגבות בין $2,000-$5,000 עבור יום צילום שלם.

תעריפי צלם לצילום אירועים משתנים בהתאם לסוג האירוע, מספר האורחים והזמן המוקצב לאירוע. העלות יכולה להשתנות גם לפי האם אתה שוכר צלם מקצועי או חובבן.

באופן כללי, רוב הצלמים גובים בין $300 ל-$500 עבור אירוע של שעה עם 200 אורחים. כאשר שוכרים צלם מקצועי, אתה צריך לצפות לשלם יותר מאשר כאשר שוכרים חובבן.