הכל על קנאביס, זני קנאביס מומלצים ולמה הם חשובים

זני קנאביס מומלצים

קנאביס הוא צמח בעל זנים רבים ולכל אחד מהזנים הללו השפעות שונות. הדרך הטובה ביותר לבחור איזה זן הכי מתאים לך היא לעשות את המחקר שלך.

ישנן דרכים רבות לזהות את זן הקנאביס שאתה מחפש. זה יכול להיות לפי הריח, הטעם, המראה שלהם, או אפילו השם של הזן.

קנאביס קיים כבר מאות שנים וזה תמיד היה אחד הסמים הפופולריים בעולם. זה לא רק לא חוקי, אלא גם קשה מאוד למצוא זנים באיכות גבוהה. עם הלגליזציה, הקנאביס הפך לנגיש יותר וישנם זנים חדשים רבים הזמינים לרכישה.

ישנם סוגים רבים ושונים של זני קנאביס מומלצים ולכולם השפעות שונות על הגוף והנפש של האדם. יש אנשים שמשתמשים בקנאביס כדי להקל על הכאב, בעוד שאחרים משתמשים בו כדרך לשנות את מצב הרוח שלהם או להגביר את התיאבון. הדרך הטובה ביותר לדעת איזה זן מתאים לך היא על ידי ביצוע המחקר שלך!

מאמר זה ועוד מאמרים נוספים באתר ייתנו לכם סקירה מקיפה וכנה של זני מריחואנה. הם יכסו את הנקודות הבאות:

 • מהם זני קנאביס מומלצים?

 • מהם זני קנאביס מומלצים מסוג אינדיקה, סאטיבה וקנאביס היברידי?

 • מהם היתרונות בשימוש בקנאביס רפואי?

 • מהם הסוגים השונים של מריחואנה?

 • איך לקנות מריחואנה באינטרנט בקנדה באופן חוקי?

 • איך לקנות קנאביס רפואי באינטרנט בקנדה באופן חוקי?

 • כיצד אוכל לקבל את הכרטיס הרפואי שלי לקניית גראס מקוונת בקנדה באופן חוקי?

מה זה בעצם קנאביס?

מריחואנה היא המונח הפופולרי ביותר לקנאביס בארצות הברית. סיר הוא עוד מונח פופולרי לקנאביס, שניתן להשתמש בו כדי להתייחס גם למריחואנה וגם לחשיש. דשא הוא מונח בריטי המתייחס למריחואנה או חשיש.

קנאביס מתייחס לסוג הצמח הכולל גם מריחואנה וגם חשיש. הוא מורכב מ-400 תרכובות כימיות, מהן כ-60 ייחודיות לצמחי קנאביס. כימיקלים אלו כוללים קנבינואידים (המרכיבים הפעילים), טרפנים (השמנים הריחניים) ופלבונואידים (הפיגמנט).

קנאביס הוא צמח שמקורו בסוג הקנאביס. ישנם שלושה סוגים עיקריים של צמחי קנאביס: קנאביס סאטיבה, קנאביס אינדיקה וקנאביס רודרליס.

קנאביס בדרך כלל מעשן או נאכל בגלל ההשפעות הפסיכואקטיביות שלו. התרופה עלולה לייצר מצבים נפשיים כמו רגיעה או אופוריה, אך יכולה גם להוביל לחרדה או פרנויה.

סקירה מקיפה וכנה של זני מריחואנה ולמה לצפות

מריחואנה היא צמח שניתן להשתמש בו למטרות רבות ושונות. הוא מעשן לרוב, אך ניתן להשתמש בו גם במוצרי מאפה, שמנים ומוצרים אחרים. ישנם זנים רבים של מריחואנה עם השפעות שונות. מאמר זה ייתן לכם סקירה מקיפה של מה לצפות מכל זן וכיצד להשתמש בו.

הצעד הראשון הוא לקבוע את התוצאה הרצויה של שימוש במריחואנה. אם אתה רוצה להתגבר, אז זני סאטיבה הם הטובים ביותר לאפקט זה. אם אתה רוצה הקלה מחרדה או דיכאון, זני אינדיקה עשויים להתאים יותר לצרכים שלך. לשיכוך כאבים ולגירוי התיאבון, היברידיות עשויות לעבוד בצורה הטובה ביותר עבורך.

זני המריחואנה הטובים ביותר להרפיה או לשיכוך כאב דומיננטי באינדיקה

הסיבה לכך היא שזני אינדיקה מרגיעים ומרגיעים יותר, בעוד שזני סאטיבה ממריצים יותר.

זני מריחואנה דומיננטיים באינדיקה משמשים לעתים קרובות כדי להקל על כאב ולהרגיע את הנפש. זני מריחואנה דומיננטיים בסאטיבה משמשים לעתים קרובות להגברת הבהירות המנטלית, היצירתיות והאנרגיה.

זני אינדיקה הם הסוג הפופולרי ביותר של מריחואנה מכיוון שהם מרגיעים ומרגיעים יותר. הם גם טובים יותר לשינה.

זני Sativa ממריצים וממרימים יותר, מה שהופך אותם לבחירה טובה יותר לשימוש בשעות היום.

זני המריחואנה הטובים ביותר לשיכוך אנרגיה או סאטיבה דומיננטית בחרדה

זני המריחואנה הטובים ביותר להקלה על חרדה:

- Blue Dream: זן Blue Dream הוא הכלאה שנוצרה על ידי חציית הגנטיקה של אוכמניות ואובך. זוהי בחירה מצוינת למי שמחפש איזון בין אנרגיה ורוגע.

- Harlequin: זן זה מורכב מגנטיקה טהורה של סאטיבה והוא אחד הזנים החזקים ביותר בעולם. הארלקין מספק מצב רוח מרומם ורמות אנרגיה מוגברות, מה שהופך אותו למושלם עבור אלו הסובלים מחרדה או דיכאון.

- Sour Diesel: Sour Diesel, הידוע גם בשם "Sour D", היה אחד הזנים הפופולריים ביותר מאז שנות ה-90, מכיוון שהוא מספק שיא מרומם וממריץ שיכול לספק הקלה מדיכאון או מתח.

זני המריחואנה הטובים ביותר בסאטיבה

זני המריחואנה הטובים ביותר להקלה על חרדות או למי שסובלים מהתקפי פאניקה הם דומיננטיים בסאטיבה.

ל-Sativas, שהם זני המריחואנה הדומיננטיים בעולם, יש תכולת THC גבוהה יותר ותכולת CBD נמוכה יותר. רמות ה-THC הגבוהות הופכות אותם למושלמים עבור אנשים המחפשים להקל על התקפי החרדה או הפאניקה שלהם.

12 טיפים לבחירת זן המריחואנה שלך

מריחואנה היא צמח בעל זנים רבים. אנשים משתמשים בו למטרות שונות, חלקם משתמשים בו כדי להקל על חרדה, אחרים לשיכוך כאבים, ואחרים משתמשים בו למטרות פנאי. לא משנה איך אתה משתמש במריחואנה, סוג הזן שאתה בוחר משנה. הנה כמה טיפים לבחירת זן המריחואנה שלך.

 1. דע מה אתה רוצה לעשות עם המריחואנה

 2. דע איזה סוג גבוה אתה רוצה

 3. שקול את תכולת ה-THC

 4. שקול את תוכן ה-CBD

 5. שקול את רמת הסובלנות שלך

 6. קרא ביקורות על זנים שונים

 7. שאלו חברים על החוויות שלהם עם זנים שונים

 8. שאל את החברים על הזנים האהובים עליהם בבית החולים שלהם או

 9. הכר את המוצר שלך: קרא על הזנים השונים הזמינים, ההשפעות שלהם וכיצד הם משתווים למוצרים אחרים. מחקר על המוצר שלך יעזור לך לקבל החלטה מושכלת.

 10. שקול מה אתה צריך: האם אתה רוצה זן שיעזור בשינה? או שאתה מחפש משהו שייתן לך יותר אנרגיה?

 11. שקול מה זמין: לזנים שונים יש זמינות שונה בהתאם למקום גידולם או עיבודם. כדאי לברר מה זמין באזורכם לפני קבלת החלטה.

 12. קחו בחשבון את העלות: העלות של מריחואנה יכולה להשתנות בהתאם למקום שבו היא גדלה, מי גידל אותה וכמה ביקוש יש לה באותו זמן. אתה צריך

תפריט נגישות