האם אני צריך מורה לפיתוח קול?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מאמן ווקאלי דומה למורה ווקאלי בכל הנוגע ללמד תלמידים להבין מוזיקה וטונאליות, אך מאמן גם מבקר את עבודתו של אמן ומציע הצעות שיעזרו להם למצוא תפקידים הדורשים כישורים ווקאליים חזקים. מורה ווקאלי מסוגל ללמד תלמידים בכל הרמות, בעוד שמאמן ווקאלי נפגש עם תלמידים תוך כדי שהם פועלים לשיפור הביצועים שלהם כזמרים. עבור תלמידים שקולם עדיין מתפתח, מאמני שירה חיוניים כדי להיות פרפורמר רציני.

כפי שהשם מרמז

מאמן ווקאלי הוא איש מקצוע שתפקידו לאמן קול. המונחים "מאמן קול" ו"מורה לקול" משמשים לעתים קרובות כדי להתייחס לזמרים מקצועיים המסייעים להם, אך השאלה נותרה בעינה. זמר מקצועי הוא צוות אמנים ומפתחים איתם הוא עובד, לרבות מורה לזמרה, מאמן שירה ומורה ומאמן אחד או יותר המלמדים אותו.

נכון שחלק מהזמרים הצעירים לומדים את כישוריהם הווקאליים במהירות

אבל רוב הזמרים הגדולים עובדים עם מאמן קול כבר שנים. מיטב המאמנים והמורים לשירה סיימו את הכשרתם באוניברסיטאות, קונסרבטוריונים, ארגונים ידועים להסמכת שירה ועברו קריירת שירה ענפה. יש להם שנים של הכשרה והוראה, אבל מורים טובים צריכים זמן להביא את כישורי השמיעה וההוראה שלהם לרמה הנדרשת כדי להיות זמר מקצועי.

עבודה עם מאמן ווקאלי או מורה

היא החלטה שכדאי לקבל עבור כל מי שרוצה לשפר את השירה או הטכניקה שלו. בין אם בהפקת דיבור, דיבור או תיאטרון, כל מורה שמלמד כיתה ייהנה מעושר הטיפים והטכניקות שיש למאמן קול טוב להציע. המאמן והמורה הווקאלי הטובים ביותר יוכלו לעזור לך בטכניקה שלך, במיוחד אם הטעם האישי שלך תואם את שלך.

יש הרבה זמרים שרוצים שיעורי שירה בסגנונות פופ ותיאטרון מוזיקלי

אבל אם אין לך הכשרה מיוחדת בתחומים האלה אני מציע שלא תקבל סטודנטים שלא רוצים לפתח את הקול הקלאסי שלהם . אם אתה לוקח שיעורים, לומד תיאוריה או קונה פסנתר כנף ממורה נהדר לזמר, אתה מוכן היטב לתרגול, אבל ההתקדמות שלך תהיה איטית. ככל שהקול שלכם יתפתח ויתבגר, תגלו שההכשרה הדרושה לכם תעלה על הכישורים והרפרטואר של מורי הזמר שלכם.

לפני שתתחיל לחפש את מורה החלומות שלך לשירה

עליך לשקול מה אתה רוצה להשיג עם שיעורי השירה הפרטיים שלך. משיעור לשיעור, המאמן הקולי שלך יראה לך דרך ברורה להשיג את המטרות הקוליות שלך. מאמן קול מצוין לא יתערב בטכניקה הווקאלית, אבל הוא מודיע לזמר מה הוא חושב וממליץ לזמר לדון בבעיה עם המורה שלו לשירה אם הם מבחינים בבעיה.
למידע על מורה לפיתוח קול כדאי לגלוש לאתר voiceteacher.co.il

כאשר אמן מגיע לרמה מקצועית מתקדמת ומתחיל להרחיב את ההופעות שלו למקומות גדולים יותר

דברים גדולים יכולים לקרות כאשר הוא עובד עם מורה ווקאלי ומאמן ווקאלי שמבינים אחד את השני, מלמדים אחד את השני בצורה שמחמיאה אחד את השני ולהתמקד בדברים שונים עבור הזמר. מאמני שירה, לעומת זאת, לרוב חסרים את היסודות של טכניקת השירה הדרושים כדי לעזור לתלמידיהם להפוך לזמרים טובים יותר. לא כל תלמידי השירה זוכים להצלחה זו, ולעתים קרובות מורים מגלים שמי שלא הוכשר כראוי יכול לפתח בעיות חמורות.

מורים חדשים רבים עושים את הטעות כשהם מחלקים את הזמרים שלהם לאותו רפרטואר ומשתמשים באותה קוליות שהם למדו במהלך הכשרתם

אם אין לך מורה לזמר, זה יכול להוביל לבלבול, כי יש יותר מקבילה אחת לטבחים רבים במטבח ובניסיון רב השנים שלי ראיתי זמרים משתמשים ביותר מקול אחד שהמורה יכול לעבוד עליו. עַל. אם למורה יש תלמיד טוב, אבל שאר התלמידים לא מפותחים, זה סימן שהמורה עובד עם זמר מסוים.

כשאתה הופך למורה

התמקד בתלמידים, בין אם אתה זמר או פרפורמר. כמאמן ווקאלי, אני מכיר הרבה מושגים טכניים ויכול לראות מה זמר עושה כדי להפיק צליל, אם זה נכון או לא, אבל זה לא אומר שאני רוצה להתעמק במושגים טכניים. אולי יש לי כמה הערות טכניות להעיר ואני אעיר אותן, אבל אני אזהר לא להעמיד זמר במסלול הלא נכון ואשתדל לא ללכת איתו רחוק מדי בדרך הטכנית, במיוחד אם הוא מורה לזמרה. .

מורים לזמר רוצים לראיין סטודנטים פוטנציאליים

כדי לקבוע אם תלמיד צעיר מוכן להתחיל ללמד וליצור התאמה אישיותית בין מורה לתלמיד שהיא הכרחית ליצירת אווירה של נוחות ואמון. רבים מההתפתחות שלי כמורה צעירה נובעת מהניסיון שלי בתחרויות ההצבעה השנתיות של NATS ושל הקבוצות המקומיות שלך, אז תן להם מטרה לעבוד לקראתה. בשיעור הראשון על המורה לשאול את התלמיד על תולדות המוזיקה, הופעות במקהלה והתנסויות עבר בשירה ובעשיית מוזיקה.

שנה אחת טסתי לאוסטין, טקסס כדי לקחת את אחד משיעורי השירה הראשונים שלי עם הזמר-יוצר והחבר והמורה ג'ין ריימונד. תוך שעה וחצי הוא שינה את הקול שלי.