דלפק קבלה מעוצבים בהתאמה אישית ובמחירים מיוחדים! - א.ש.א גבאי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

איגוד חיל הקונסוליה של פילדלפיה אירח את האסיפה הכללית הרבעונית הראשונה שלה וקבלת קוקטיילים בעשור החדש בסנטר סיטי פילדלפיה. האירוע עסק בעניינים קונסולריים וקידם את פני החברים החדשים בחיל הקונסולרי אירנה מזור, קונסול הכבוד של אוקראינה וקארן לוסון, קונסול הכבוד של פיג'י. חיל הקונסול אירח גם מצגות וירטואליות עבור לקוחות ומנהלי בנקים.

מיגל אלבן

חבר חבר בבנק הלקוחות של CCAP, סמנכ"ל SVP ומנהל בנקאות רב תרבותית, הוא קונסול הכבוד של פרו בפילדלפיה. הוא נתן סקירה על בנק הלקוחות, בעוד עמיתו לארי סנואו, SVP, ראש קבוצת פיקדון מסחרי, הציג בפירוט את המגוון הרחב של מוצרי ניהול מזומנים שמציע בנק הלקוחות. עמיתו קרלוס אובראדור, הקונסול הכללי במקסיקו בפילדלפיה, הוא חבר פעיל ב- CCAP, בעוד מיגל אלבן HC, פרו הוא סגן נשיא בכיר ומנהל בנקאות רב-תרבותית בבנק הלקוחות וסגן נשיא הוועד הפועל של CCAP.

הוא חבר בוועד המייעץ של המכללה העסקית של אוניברסיטת בראיינט. Strategas הינה חברת תיווך מוסדית וייעוץ המשרתת לקוחות בלמעלה מעשרים מדינות ברחבי העולם. אסטרטגס, שנוסדה בשנת 2006 על ידי ג'ייסון דסנה טרנרט, ניקולס בוהנסאק ודון ריסמילר, מספקת שירותי מחקר מקרו, שוקי הון וייעוץ ניהול למנהלים ומנהלים מוסדיים. ניהול נכסים מנהל מגוון אסטרטגיות השקעה מאקרו ותמטיות עבור מנדטים מוסדיים ומשקיעים בשווי נקי גבוה.

באיירד מציעה בנקאות השקעות

השקעות פרטיות ומכירות מוסדיות לעולם. פלטפורמת המחקר עטורת הפרסים של החברה משלימה את היצע מחקר המקרו שלה. בנוסף למחקר המניות, חברת ביירד מציעה שירותי ניהול עושר פרטיים, ניהול נכסים, סחר בהכנסות קבועות וייעוץ פיננסי ציבורי בארצות הברית ומחוצה לה.

כיסוי PVC בעל ביצועים גבוהים יוצר את מושבי הטרקטור הנוחים ביותר; הם מודדים 7 אינץ 'רוחב x 16 אינץ' D ו- 16 אינץ 'H

יורק רול-ארם מושב עמוק ספה מחופפת עם ספה חתך $ 3,598 - $ 5,000 יורק רול-ארם מושב עמוק, ספת עור, ספה וחתך $ 38.98 - $ 54.98 יורק רול-ארם עמוק ספה לריפוד מושבים, $ 14.99 - $ 31.99 אנו מציעים שירותי שחזור ותיקון מלאים לטרקטור פורד שלך. הטרקטור של פורד שלך מונע על ידי מנוע קולר V-twin OHV בעל 25 כוחות סוס עם הספק חזק ותיבת הילוכים הידרוסטטית המאפשר פעולות חלקות ופשוטות, ומבטל את הצורך: Atwood Ranch Homes הוא שירות חקלאי וחווה הממוקם באניד, אוקלהומה. אטווד מיועד לטרקטורים של עד 45 כוחות סוס ומיועד לרוב הטרקטורים בקטגוריה 1, עם ארבעה מצבים של כיוונון של בריח וציפוי אבקה נגד חלודה.

מנוע ארבע הצילינדרים של Deutz עם 39 כ"ס, תיבת הילוכים ידנית עם תיבת 12F / 3R, מושבי מתלה AM / FM מחוממים, חוליה עליונה עם שלוש נקודות ומזוודה של 540 קג"מ.