דיקור סיני יתרונות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

במהלך שני העשורים האחרונים, ניסויים אקראיים מבוקרים הראו כי דיקור סיני יכול לסייע במצבים כגון כאבי גב, דלקת מפרקים ניוונית, מיגרנות וכאבי ראש. כמו כן נערכו מחקרים מקיפים על דיקור נגד כאבי גב וצוואר וכן דלקת מפרקים ניוונית, ברכיים וכאבי ראש. אולם מחקרים מדעיים לא הסבירו כיצד דיקור פועל מחוץ לרפואה המערבית, והוא נשאר מקור למחלוקת.

דיקור סיני יכול לשמש גם לרווחה כללית

כולל ניהול מתח. דיקור סיני הוא מרכיב מרכזי ברפואה הסינית המסורתית והוא משמש לעתים קרובות לטיפול בכאבים. חולים עם כאבי ראש כרוניים ומיגרנות יכולים ליהנות מטיפול בדיקור סיני, אך הוא משמש גם להקלה על כאבי שרירים וגב, הפגת מתחים ורווחה כללית.

דיקור סיני יכול גם לתמוך בתפקוד מערכת החיסון והעצבים. זה בתורו מקדם ומשפר את הרווחה הכללית ועוזר לגוף לרפא את עצמו לאחר מחלה או פציעה. חולים עם הפרעות נוירולוגיות מדווחים לעתים קרובות על הקלה בטיפול בדיקור סיני.

דיקור סיני עוזר להדוף פתוגנים על ידי חיזוק המערכת החיסונית של הגוף

טיפולי דיקור סיני יכולים לצמצם את משך ההצטננות, להקל על תסמינים מתישים ולמנוע ממך להרגיש אומלל בעבודה. הוא גם מסדיר את מערכת העיכול, וזו חדשות טובות לאנשים הסובלים מבעיות במערכת העיכול.

מספר מחקרים שנערכו על ידי מכוני הבריאות הלאומיים הראו שטיפולי דיקור סיני יעילים להפחתת התדירות והחומרה של כאבי ראש אצל אנשים חולים כרוניים

טיפולי דיקור סיני הם גם תרופות יעילות לשיכוך כאבים נגד כאבי ראש. חולים המתמודדים עם כאבי ראש כרוניים או מיגרנות ואינם רוצים תרופות מרשם כחלק מפרוטוקול הטיפול שלהם יכולים למצוא הקלה בטיפולים בדיקור סיני.

דיקור נשמע מפחיד

אך ישנן עדויות לכך שזה יכול לעזור מאוד. אם אתה חדש בתחום הריפוי ההוליסטי או טיפול כלשהו, דיקור עשוי להיראות מעט מרתיע. עם זאת, זה לא כואב כפי שאתה יכול לדמיין, וכאשר אתה חושב שזה נלמד ותרגל במשך יותר מ -2,500 שנה, נראה שחובבי דיקור עולים על משהו. יש אנשים שנשבעים על ידי דיקור, וקוראים לזה נס המשפר את איכות חייהם. אומרים שהוא מטפל בכל דבר, החל מדיכאון ואלרגיות ועד בחילות בוקר והתכווצויות.

דיקור סיני הוא סוג של טיפול בו מוחדרים מחטים דקות לעור האדם בעומקים שונים בחלקים מסוימים של הגוף. דיקור סיני הוא גישה המבוססת על רפואה סינית עתיקה לטיפול במגוון מחלות הנגרמות מנקודות מסוימות בעור בהן ניתן להכניס מחטים.

מחקרים מראים שדיקור יכול להקל על הכאבים

אך הוא משמש גם למגוון מחלות אחרות. יש הטוענים כי דיקור מאזן את אנרגיית החיים, בעוד שאחרים סבורים כי יש לו השפעות נוירולוגיות. הרפואה הסינית המסורתית מסבירה כי דיקור סיני הוא טכניקה לאזן את זרימת האנרגיה ואת כוחות החיים המכונים צ'י, צ'י וגבינה, שלדעתם זורמים לאורך מסלולי הגוף (מרידיאנים).

על ידי החדרת מחטים בנקודות ספציפיות לאורך שבילים (מרידיאנים) לגופך

מתרגלי דיקור מאמינים כי האנרגיה שלך יכולה לזרום ולהתאזן מחדש. לעומת זאת, מתרגלים מערביים רבים רואים דיקור כנקודה המשמשת לעורר עצבים, שרירים ורקמת חיבור. על ידי הכנסת מחטים לנקודות ספציפיות, הגוף שלך יכול להילחם בדלקות ולרפא את עצמו.

דיקור ממריץ את המערכת האופיואידית של הגוף, השולטת ברמות הכאב במוח. גירוי בעזרת מחטי דיקור מגביר את משככי הכאבים הטבעיים של גופך מכיוון שהוא פועל על קולטנים אופיואידים במוח.

דיקור סיני משפר את תפקוד הגוף על ידי קידום תהליך ריפוי עצמי טבעי על ידי גירוי של אתרים אנטומיים מסוימים הנקראים נקודות דיקור או נקודות דיקור

טיפול בדיקור סיני משחרר או חוסם את הצ'י של הגוף, מעורר את תפקודו וגורם לתגובת הריפוי הטבעית שלו במערכות פיזיולוגיות שונות.

מחקר מודרני הראה שדיקור משפיע על מערכת העצבים

המערכת האנדוקרינית והמערכת החיסונית, מערכת הלב וכלי הדם ומערכת העיכול. באמצעות גירוי מערכות הגוף השונות, דיקור סיני יכול לסייע בהקלה על כאבים, שיפור השינה, תפקוד העיכול והרווחה. דיקור סיני הינו שיטה מבוססת ראיות לטיפול בכאבי גב חריפים וכרוניים.

דיקור נכלל בהנחיות החדשות שהוציאה הקולג 'האמריקאי לרופאים לטיפול בכאבי גב כרוניים

דיקור סיני הוא תרגול של הרפואה הסינית המסורתית (TCM), שמקורו לפני אלפי שנים. הוא מבוסס על ההנחה שחסימות או הפרעות בזרימת האנרגיה החיונית של הגוף הן הגורם לבעיות בריאות.

דיקור סיני

הוא תרגול של חדירת העור בעזרת מחטים דקות, מוצקות ומתכתיות המופעלות על ידי תנועות עדינות וספציפיות של הידיים או על ידי גירוי חשמלי. דיקור סיני מכניס מחטים דקיקות לשיער בנקודות ספציפיות של דיקור בגוף כדי להחזיר את זרימת האנרגיה החיונית (צ'י) של הגוף ולאזן את האנרגיה שלו, לעורר ריפוי ולקדם הרפיה. חוקרים אינם מבינים היטב כיצד פועל דיקור סיני, אך ישנן תיאוריות רבות.

מרידיאנים הם מסלולים בגוף האדם שדרכם זרימת האנרגיה נגישה

ויש כ -350 נקודות דיקור בכל הגוף. הכנסת מחטים לנקודות אלה של הגוף בשילובים מתאימים אמורה להביא את זרימת האנרגיה לאיזון הנכון. ישנן עדויות מדעיות למרידיאנים ונקודות דיקור, אך קשה להוכיח שלא כך הדבר, למרות שמחקרים רבים מצביעים על כך שדיקור יכול לפעול בתנאים מסוימים.

נתתי לה טיפול בדיקור באמצעות כוסות רוח

טכניקה בה משתמשים ברפואה סינית. מוקד הטיפול היה להרפות את השרירים סביב חזה ולאפשר לה להרחיב את הסרעפת שלה. טיפול בדיקור יכול להיות שינוי פיזיולוגי הגורם להידרדרות בריאות חיית המחמד שלך למשך 48 שעות, אך השיפור יכול להתחיל מיד.