בניית אתר אינטרנט לעסקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

שלב זה אינו חל על כל אתר אינטרנט ארגוני, אך חברות המעוניינות להציע ללקוחותיהן אפשרויות תשלום מקוונות עשויות להזדקק לשלב מערכת תשלומים אלקטרונית באתר האינטרנט שלהן. אתה יכול לבחור בפתרון ידידותי למשתמש שעוזר לך ליצור אתר ללא ידע בתכנות.

אנו מציעים לבחור וורדפרס מכיוון שהיא קלה לשימוש והיא מצוידת באלפי תוספות עיצוב בחינם בכדי לגרום לאתר שלך להיראות מקצועי וייחודי

אנו מתמקדים ב- WordPress.org שנותן גישה לתכונות הטובות ביותר ושליטה מלאה באתר שלך. אנו ממליצים לך לעקוב אחר ההדרכה המפורטת שלנו בנושא יצירת אתר וורדפרס, שמלווה אותך בתהליך ההרשמה לתוכנית אירוח.

הקמת אתר וורדפרס שלך הרבה יותר קלה אם מארח האינטרנט שלך מגדיר אותך כך שלא תצטרך ללכלך את הידיים. ל- Bluehost יש לוח מחוונים אינטואיטיבי והתקנת וורדפרס בלחיצה אחת.

וורדפרס

היא אחת ממערכות ניהול התוכן החזקות והנפוצות ביותר בהן תוכל להשיק באופן חופשי את אתר העסק שלך. הדבר הטוב ביותר בוורדפרס הוא שהוא נותן גישה לאלפי תבניות, הרחבות ותוספים מוכנים לשימוש. ברגע שיש לך דומיין ומארח, תוכל ליצור אתר וורדפרס.

במאמר זה אנו מראים לך כיצד ליצור אתר לעסקים קטנים צעד אחר צעד. כמו כן נראה לך כיצד בדיוק בונים אתר מקצועי עבור החברה שלך. אז בואו נסתכל כיצד ליצור אתר לעסקים קטנים עם וורדפרס בתקציב.

כדי ליצור אתר חברה, עליך לבחור שם דומיין ולגבות מארח אתרים. רשום מה האתר שלך צריך להיות וחקור פלטפורמות מתאימות לבניית אתרים.

סטודיו עיצוב אתרי אינטרנט

סטודיו בניית אתרי אינטרנט

בין אם אתה צלם עצמאי

חנות חומרי בניין או משהו קטן אחר, אתר נהדר הוא חיוני להצלחת העסק שלך. עם הכלים והמשאבים הנכונים, בין אם אתה רוצה לבנות אתר לעצמך או לעסק שלך, אתה יכול לעשות זאת בקלות. אם אתה בעסק ורוצה לבנות את המותג שלך, אתר מעוצב יכול להביא ערך עצום ולגבש את המיקום והאסטרטגיה שלך.

מגוון כלים נוחים לשימוש זמינים לסייע לבעלי עסקים לבנות אתר אטרקטיבי יותר. להלן 10 שלבים מרכזיים להתחלת בניית אתר הזנק חדש או שיפור האתר הנוכחי שלך לאפקטיבי יותר - כל אלה יסייעו לאתר העסקים הקטנים שלך להתחרות בשוק המקוון.

כאשר אתה יוצר אתר לחברה

שם הדומיין שלך צריך להתאים לשם החברה. שם הדומיין שלך הוא כתובת האתר (כתובת האתר) שמשתמשים מזינים בשורת החיפוש שלהם כאשר הם מבקרים באתר שלך. אם אינך יודע את שם הדומיין של אתרי האינטרנט שלך, כתובת האתר היא כתובת האינטרנט שהמבקרים מכניסים לדפדפן האינטרנט שלך כאשר הם מנווטים לאתר שלך.

לאחר שקבעת איזה סוג אתר אינטרנט מקוון אתה רוצה לבנות, השלב הבא הוא רישום שם הדומיין של החברה. לאחר שחיברת את שם הדומיין שלך לספק האירוח שלך, כאשר משתמש מבקר באתר שלך מכתובת אחרת, תראה את האתר ששמרת בחשבון האירוח שלך.

אם אתה מחפש אפשרות אירוח אתרים בחינם חשוב לזכור כי אתר מתארח פירושו חברת אירוח בחינם. אתר המתארח באופן חופשי הוא אתר שניתן ללחוץ עליו ולהגדיר אותו עם תבנית שאינה עומדת בדרישות של אתר ארגוני.

 

כדי לבנות אתר מתפקד, אתה צריך שם תחום מאובטח, כתובת אינטרנט וחשבון אירוח אתרים. אם כבר יש לך אתר וורדפרס, ייתכן שתרצה לעלות מדרגה וללמוד טיפים נוספים לשיפור האתר שלך. ברגע ששם הדומיין ומארח האינטרנט שלך מוכנים לשימוש, עליך לבחור ולהתקין פלטפורמת בניית אתרים, הידועה גם בשם CMS.
כדי לראות פרטים מורחבים אודות בניית אתר אינטרנט לעסקים נא לבקר באתר dnamedia.co.il

מערכות ניהול תוכן כגון וורדפרס ובוני אתרים כמו Wix ו- Squarespace מציעות פתרונות רבי עוצמה לבעלי עסקים קטנים המעוניינים לבנות אתר מצליח

הם מקלים על אירוח האתר שלך, עיצוב פריסות, הוספת תוכן ויצירת חנות מקוונת. שירותי עיצוב ותחזוקת אתרים הכולים באחד הופכים את יצירת האתר שלך לקלה יותר בעזרת עיצובים של גרור ושחרר.

לחברות יש מגוון אפשרויות בכל הנוגע לאתרי CMS כמו וורדפרס ובוני אתרים מסוג All-in-One כמו Squarespace ו- Wix

האופן שבו אתה מעצב את האתר שלך תלוי ב- CMS שבחרת, אך כל האתרים העסקיים מכילים את אותם האלמנטים הבסיסיים. אם העסק שלך מתאים לאחד מחמשת סוגי האתרים העסקיים השונים שאתה יכול לבנות, סביר להניח שהוא ישלב לא פחות מחמישה מהם.

עכשיו שאתה יודע את היסודות של בניית אתר, הגיע הזמן ליצור אתר. לאחר התקנת וורדפרס, עליך ליצור סקירה כללית של תוכן האתר שלך.

השתמש ברשימת הבדיקה המוקדמת בחינם שלנו

כדי לוודא שהאתר שלך הוא אתר לעסקים קטנים. למעשה, הדרכה זו מסייעת לך בתהליך רישום שלב אחר שלב עבור שמות דומיינים בשם Easy Steps להגדרת כתובת אתר האינטרנט שלך באמצעות NameCheap. לאחר שתסיים מדריך זה, יהיה לך אתר מתפקד עם שם תחום מותאם אישית הנגיש לאחרים.

הדרך שבה אתה בונה את האתר העסקי שלך חשובה לא פחות מהטקטיקה של קידום אתרים כדי לעזור לך לשפר את יכולתם לעלות בדרגות. כלי שיווק אתרים לא ניתן ליצור אתר עסקי מבלי שיהווה כלי שיווקי יעיל לאחרים.